ناکام ماندن پروژه کشته سازی شبکه های ضد انقلاب

شنبه 18 فروردین 1397 01:57 ق.ظ

 

ناکام ماندن پروژه کشته سازی شبکه های ضد انقلاب

 • ناکام ماندن پروژه کشته سازی شبکه های ضد انقلاب

  درج اشتباه نام یکی از جان‌باختگان حادثه قهوه‌خانه‌ای در اهواز سبب شد که رسانه‌های ضد انقلاب گاف بزرگی را مرتکب شوند.

   بامداد 14 فروردین امسال نخستین حادثه تلخ برای خوزستانی‌ها در سال 97 رقم خورد و 11 نفر به دلیل خصومت شخصی پسری 16 ساله با شوهر خاله خود طعمه حریق شدند.

  عادل عفری، فوائد غافلی، محسن یاسری، علی محیسن سبهانی،  حسن حیدری، عدنان عفری، علی عفراوی،  هاشم عفراوی، منصور عفراوی، هادی بنی نعیم و فرحان حردانی 11 نفری بودند که در این حادثه جان خود را از دست دادند.

  بسیاری از رسانه‌ها به اشتباه نام هادی بنی نعیم را هادی بنی تمیم ذکر کردند و همین اشتباه در درج نام خانوادگی یکی از جان‌باختگان حادثه سبب شد که شبکه‌های ماهواره ای جدایی‌طلب پروژه کشته‌سازی را کلید بزنند و مدعی شوند که این فرد به دلیل داشتن رابطه نسبی با یکی از معاندان نظام، توسط نیروهای نظامی و امنیتی ایران کشته شده است، اما اسم وی توسط مسؤولان خوزستان جزء جان‌باختگان حادثه قهوه‌ خانه‌ای در اهواز اعلام شده است.

  ساعتی پیش حمید بنی نعیم پدر مرحوم هادی بنی نعیم اظهار کرد: اسم فرزند من که قربانی آتش‌سوزی قهوه‌خانه نوارس شده بود هادی بنی نعیم است که به اشتباه تمام سایت‌های اسم وی را هادی بنی تمیم عنوان کرده بودند.

  یکی از شبکه‌های معاند نظام از این اشتباه پیش آمده در سایت‌های استفاده کرده و می‌خواستند فرزندم را کشته شده تجمعات اخیر معرفی کنند، در حالی که پسرم در شب وقوع حادثه در قهوه خانه حضور داشت و قربانی این آتش‌سوزی شد.

  گردآوری: گروه خبر سیمرغ
  seemorgh.com/news
  منبع: farsnews.com

  loading...

  loading...


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات