ناکام ماندن پروژه کشته سازی شبکه های ضد انقلاب

شنبه 18 فروردین 1397 01:57 ق.ظ

 

ناکام ماندن پروژه کشته سازی شبکه های ضد انقلاب

 • ناکام ماندن پروژه کشته سازی شبکه های ضد انقلاب

  درج اشتباه نام یکی از جان‌باختگان حادثه قهوه‌خانه‌ای در اهواز سبب شد که رسانه‌های ضد انقلاب گاف بزرگی را مرتکب شوند.

   بامداد 14 فروردین امسال نخستین حادثه تلخ برای خوزستانی‌ها در سال 97 رقم خورد و 11 نفر به دلیل خصومت شخصی پسری 16 ساله با شوهر خاله خود طعمه حریق شدند.

  عادل عفری، فوائد غافلی، محسن یاسری، علی محیسن سبهانی،  حسن حیدری، عدنان عفری، علی عفراوی،  هاشم عفراوی، منصور عفراوی، هادی بنی نعیم و فرحان حردانی 11 نفری بودند که در این حادثه جان خود را از دست دادند.

  بسیاری از رسانه‌ها به اشتباه نام هادی بنی نعیم را هادی بنی تمیم ذکر کردند و همین اشتباه در درج نام خانوادگی یکی از جان‌باختگان حادثه سبب شد که شبکه‌های ماهواره ای جدایی‌طلب پروژه کشته‌سازی را کلید بزنند و مدعی شوند که این فرد به دلیل داشتن رابطه نسبی با یکی از معاندان نظام، توسط نیروهای نظامی و امنیتی ایران کشته شده است، اما اسم وی توسط مسؤولان خوزستان جزء جان‌باختگان حادثه قهوه‌ خانه‌ای در اهواز اعلام شده است.

  ساعتی پیش حمید بنی نعیم پدر مرحوم هادی بنی نعیم اظهار کرد: اسم فرزند من که قربانی آتش‌سوزی قهوه‌خانه نوارس شده بود هادی بنی نعیم است که به اشتباه تمام سایت‌های اسم وی را هادی بنی تمیم عنوان کرده بودند.

  یکی از شبکه‌های معاند نظام از این اشتباه پیش آمده در سایت‌های استفاده کرده و می‌خواستند فرزندم را کشته شده تجمعات اخیر معرفی کنند، در حالی که پسرم در شب وقوع حادثه در قهوه خانه حضور داشت و قربانی این آتش‌سوزی شد.

  گردآوری: گروه خبر سیمرغ
  seemorgh.com/news
  منبع: farsnews.com

  loading...

  loading...


 

کارشناسان نظامی دنیا می‌گفتند عبور از شلمچه امکان ندارد

شنبه 18 فروردین 1397 01:01 ق.ظ

 

سایت - کارشناسان نظامی دنیا می‌گفتند عبور از شلمچه امکان ندارد,در گفت‌وگوی سردار کوثری مطرح شد

 • سایت - کارشناسان نظامی دنیا می‌گفتند عبور از شلمچه امکان ندارد,در گفت‌وگوی سردار کوثری مطرح شد

  تاریخ انتشار: 19:37 - ۱۳۹۷ جمعه ۱۷ فروردین

  کد خبر: 113744
  تعداد نظرات : 0

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: ارتش بعث عراق قبل از انجام عملیات کربلای ۴ توسط نیرو‌های ما، علاوه بر آنکه تمام توان داخلی خود را تجمیع کرد، به سراغ «منافقین»، «برخی عوامل خودفروخته گروه‌های سیاسی ایران» و همچنین «سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و برخی دیگر از کشورها» رفت و از آن‌ها برای نشت اطلاعات این عملیات بهره برد.


  14995.jpg

  به گزارش نیوز ،به نقل از میزان سردار اسماعیل کوثری  با اشاره به فرارسیدن سالروز عملیات «کربلای ۴»، اظهار کرد: بعد از دو عملیات موفقیت‌آمیز والفجر ۸ و کربلای ۱، دشمن تمام توان داخلی و خارجی خود را جمع کرد تا ببیند ایران برای عملیات بعدی خود (کربلای ۴) چه برنامه‌ای خواهد داشت.


  وی با بیان اینکه «پیچیدگی‌های زمین» و «عبور از رودخانه» ۲ مسئله سخت پیش روی رزمندگان اسلام در جریان عملیات کربلای ۴ بود، افزود: ارتش بعث عراق قبل از انجام عملیات کربلای ۴ توسط نیرو‌های ما، علاوه بر آنکه تمام توان داخلی خود را تجمیع کرد، به سراغ «منافقین»، «برخی عوامل خودفروخته گروه‌های سیاسی ایران» و همچنین «سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و برخی دیگر از کشورها» رفت و از آن‌ها برای نشت اطلاعات این عملیات بهره برد.  

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه ادامه داد: بعد از آنکه عملیات کربلای ۴ در ظاهر شکست خورد، دشمن بسیار مغرور شد؛ آن‌ها جشن‌های زیادی گرفتند و درجات زیادی به عنوان تشویقی به فرماندهان ارتش بعث داده شد.

  سردار کوثری با بیان اینکه، چون عمده نیرو‌های ما در آن مقطع نیرو‌های «مردمی» بودند، باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیات بعدی (کربلای ۵) را طراحی می‌کردیم، عنوان کرد: بعد از عملیات کربلای ۴، ما به شدت بر روی نقاط قوت و ضعف خود کار کردیم و با جلسات متعددی که برگزار شد و بحث‌های گوناگون و منسجمی که مطرح کردیم، قرار بر این شد که ظرف مدت بسیار کوتاهی عملیات کربلای ۵ طراحی شود.

  وی خاطرنشان کرد: در همان زمان، ارتش بعث عراق کارشناسان نظامی آمریکا، شوروی، انگلیس و آلمان را به شلمچه برد و این کارشناسان نظر دادند که زمین شلمچه به لحاظ پدافندی بسیار مطمئن است؛ آن‌ها می‌گفتند شلمچه هم دارای پدافند‌های طبیعی پیچیده و هم دارای پدافند‌های مصنوعی است؛ اعتقاد داشتند هیچکس نمی‌تواند از آن رد شود، ولی رزمندگان ما در شب نوزدهم دی‌ماه سال ۶۵ از زمین شلمچه عبور کردند.

  عملیات آبی - خاکی «کربلای ۴» در تاریخ ۳ دی ماه سال ۱۳۶۵ در جزایر دهانه شمال غربی خلیج فارس به مدت ۲ روز انجام شد.


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic